Sesje dziecięce

Sesje dziecięce

SESJE DZIECIĘCE:

Założę się, że siedzisz teraz i zastanawiasz się, kiedy twój noworodek urósł tak szybko?! To prawda! W tym pierwszym roku Twoje dziecko zmienia się bardziej niż kiedykolwiek.
7-10 miesięcy to najlepszy wiek do fotografowania dzieci. To wspaniały czas kiedy zaczynają pokazywać swój charakter i odkrywają tak wiele nowych umiejętności.
Uwielbiam uwieczniać, jak bawią się swoimi maleńkimi stópkami, jak wspaniale okazują miłość. Fotografując dzieci staram się uchwycić każdy najmniejszy szczegół od pulchnych małych paluszków po czubki głów z miękkimi, delikatnymi włoskami.
Jeśli nie udało nam się spotkać w pierwszym roku życia Twojego dziecka nic straconego! Sesje dziecięce to także sesje dzieci starszych 🙂
Moje studio jest pełne pięknych, małych, ubranek oraz zabawek z naturalnego drewna, do dyspozycji dzieci jest także biały koń na biegunach, huśtawka i małe autko.
Nie musisz niczego zabierać. Zadbam również o Twoją stylizacje, do dyspozycji moich klientów mam całą garderobę, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Sesje dziecięce obejmują także sesje z okazji roczku, na które zawsze przygotowuję tort (po wcześniejszej konsultacji z rodzicami). Podczas sesji roczkowych wykonuje zdjęcia solenizanta jak również portrety z rodzeństwem i rodzicami.
Sesje dziecięce wykonuje w klimacie minimalistycznej bieli lub w klimacie boho z dodatkami kolorystycznymi.
Efektem końcowym każdej sesji są naturalne pełne prawdziwych emocji kadry.

Do dyspozycji dzieci jest także biały koń na biegunach, huśtawka i małe autko.

Podsumowując sesje dziecięce:
• sesja na pierwsze urodziny dla dziecka
• sesja na każde kolejne urodziny 2, 3 i dalej
• jako sesja rodzinna lub dla samego dziecka.
• sesja trwa od 1h do 2 godziny w zależności od aktywności dziecka.
• sesja w studio – naturalna, pełna prawdziwych kadrów sesja, na granicy reportażu a’la lifestyle
• garderoba do dyspozycji klientów
• szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik